CK Příbram - aktuality, novinky, zpravodajství CK Příbram - Tým, závodníci, personál, kontakt CK Příbram - Vybavení týmu CK Příbram - Závody CK Příbram - fotogalerie
CK Příbram - aktuality Aktuality - krátké zprávy
Kontakt:
CK Příbram
Rožmitálská 261, 261 01 Příbram VI
Doručovací adresa: Lešetice 55, 262 31 Milín
e-mail: ckpribram@volny.cz
tel./fax: (+420) 318 625 474
mobil: (+420) 602 482 105
Fany Gastroservis - vše pro gastronomii Město Příbram
04.11. 2019 16:44
TBC serie - cyklokros Trhové Svuny
2.Boubal, 2.Motlidba
17.10. 2019 17:06
TBC serie - cyklokros
průběžné pořadí 2.Boubal, 7.Modlitba
06.10. 2019 11:50
Tour de Brdy
St. žáci 1.Kudweis, juniorka Strnadová se mezi ženami umístila na 9.místě.

Další bedna v Táboře

17.05. 2018 16:00

Ani v dalším závodě Táborských okruhů nenašel Martin Boubal přemožitele. Jezdec CK Příbram – Fany Gastro tak neochvějně kráčí za obhajobou loňského prvenství.

Při neúčasti dvou medailistů z úvodního závodu 8. ročníku Táborských okruhů Vojtěcha Hačeckého a Jiřího Nesvedy měl příbramský Martin Boubal cestu za dalším vítězstvím poměrně usnadněnou. I když tentokrát mu ve spurtech zatápěli ostatní soupeři, především táborští jezdci Martin Hunal (ČEZ Cyklo Team Tábor) a Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor). Přesto obhájce loňského prvenství pravidelně bodoval a cílevědomě kráčel ke druhému vítězství.  „Možná se zdálo, že to bylo pohodové vítězství. Ale opak byl pravdou. Minule jsem sice tvrdil, že to byl nejtěžší závod. Ale dneska jsme se docela nadřeli, bojovali všichni proti všem. A docela to bolelo,“ přiznal Boubal.

Radost domácím barvám udělal Martin Hunal, který po pěti dlouhých letech opět vystoupal na medailové umístění. „Konečně se to už podařilo, že je někdo z nás na bedně,“ pochvaloval si skromný dříč a dodal: „Jdu správným směrem, forma stoupá. Troufám si i na Boubala. Ale přece jenom má zkušenější pomocníky, kteří se dokážou pohybovat v balíku. Já jsem zbytečně ztrácel síly, když jsem si musel dojíždet čelo závodu sám,“ poznamenal Hunal.

I třetí místo putuje do Příbrami. A to zásluhou dvorního rozjížděče pozdějšího vítěze Martina Hebíka, který nasbíral třiadvacet bodů. Jen o tři body za ním zaostali čtvrtý sparťan Jan Ryba a pátý Denis Rugovac z Favoritu.

Poslední závod 8. ročníku Táborských okruhů je na programu ve středu 30. května. O celkovém vítězi je již rozhodnuto, ale boj o další místa na stupních vítězů slibuje dramatickou podívanou.

„Škoda, letos jsem chtěl, aby vyhrál Martin Hebík. Ale nedá se nic dělat, prostě to tak všechno vyplynulo. Moc děkuji týmu za podporu, bez nich bych nic nedokázal,“ prozradil lídr celkového pořadí Martin Boubal.

Výsledky:

Elite muži – 50 kol

1. Martin Boubal (CK Příbram – Fany Gastro) 42 b.

2. Martin Hunal (ČEZ Cyklo Team Tábor)       25 b.

3. Martin Hebík (CK Příbram – Fany Gastro)   23 b.

 

Design: Dirtecho | Pribram.cz