CK Příbram - aktuality, novinky, zpravodajství CK Příbram - Tým, závodníci, personál, kontakt CK Příbram - Vybavení týmu CK Příbram - Závody CK Příbram - fotogalerie
CK Příbram - aktuality Aktuality - krátké zprávy
Kontakt:
CK Příbram
Rožmitálská 261, 261 01 Příbram VI
Doručovací adresa: Lešetice 55, 262 31 Milín
e-mail: ckpribram@volny.cz
tel./fax: (+420) 318 625 474
mobil: (+420) 602 482 105
Fany Gastroservis - vše pro gastronomii Město Příbram
04.11. 2019 16:44
TBC serie - cyklokros Trhové Svuny
2.Boubal, 2.Motlidba
17.10. 2019 17:06
TBC serie - cyklokros
průběžné pořadí 2.Boubal, 7.Modlitba
06.10. 2019 11:50
Tour de Brdy
St. žáci 1.Kudweis, juniorka Strnadová se mezi ženami umístila na 9.místě.

ČP Velká cena Rokycan

08.05. 2018 21:08

Další díl Českého poháru mužů v Těškově

Čtvrtému závodu Českého poháru na silnici opět dominovali závodníci z hradeckého Elkovu Author, když zvítězil Jan Rajchart před týmovými kolegy Matějem Zahálkou a Miachelem Kukrlem. Jan Rajchart zároveň ovládl kategorii do 23 let a Zahálka si upevnil vedení v celkové klasifikaci soutěže. 

Velmi početné startovní pole se dnes ve 13:00 vydalo zdolávat 27 okruhů s celkovou délkou 162 kilometrů. Hned ve třetím okruhu ale peloton výrazně prořídl, a nakonec bylo klasifikováno pouze 18 závodníků, ostatní byli ze závodu odvoláni sborem rozhodčích. 

Šestikilometrový okruh se startem v obci Těšov nepatřil profilově mezi nejnáročnější, silný vítr ho však náročným udělal. Do třetího kola se peloton držel pohromadě a ze skupiny odpadlo jen několik málo závodníků. Ve třetím kole ale nasadil svižné tempo tým Elkov Author, na silném větru rozdělil peloton na tři části a tím rozhodli celý závod. Bohužel pro příbramské závodníky, ve chvíli kdy se peloton dělil, dojížděli hlavní pole Martin Hebík a Tomáš Jakoubek po defektu. V čelní skupině tak zůstal pouze Martin Boubal. I přes snahu našeho týmu se již náskok skupiny, kde udávali tempo závodníci z Hradce, již nepodařilo zlikvidovat.

Závodníci zaostávající za vedoucí skupinou byli průběžně odvoláváni, šest kol před cílem byla nakonec z trati stažena i poslední jedenáctičlenná skupina jedoucí za první skupinou, v té době čítající 19 závodníků. Pět kol před cílem začal být Elkov Author opět aktivní, závodníci se rozhodli neponechat nic náhodě a setřást i zbylé soupeře z jiných týmů. Do posledních čtyř kol už najížděla jako první skupina deseti závodníků ve dresu hradeckého týmu a Petr Hampl z TJ Favorit Brno, který s nimi jako jediný udržel krok. V cíli se pak ze svého prvního vítězství mezi elitou na silnici radoval mladý Jan Rajchart. Martin Boubal vybojoval spurtem ve druhé skupině 13.místo.

Po čtyřech závodech si CK Příbram Fany Gastro drží druhé místo v pořadí týmů. Další díl ČP poháru pokračuje 16.6. pro nás "domácím" závodem v Blatné.

Design: Dirtecho | Pribram.cz